ТРЕНИРОВЪЧНИ ЛАГЕРИ

Изтегли условията за използването на спортната база на КХГ "Левски" от тук:

За родителите

Уважаеми родители

Желаете ли детето Ви да осмисли свободното си време, да изгради навици за системни занимания със спорт, да формира здраво и красиво тяло, да постигне ниво на спортно майсторство, заповядайте в залата на Нешка Робева. Тук Вашето дете може да намери своето място и реализация, защото с него ще работят специалисти, доказани в своята област. Базата отговаря на всички условия за спортни занимания и децата Ви ще бъдат удовлетворени.

За подробна информация на тел.: 02 847 78 67

НОВИНИ

II-ри Младежки Олимпийски Игри

На вторите Младежки Олимпийски игри, които се проведоха на 26-27.08 в Нанжин,Китай, националният отбор Девойки спечели сребърните медали в многобоя. Те се представиха блестящо с изпълнението си на двете съчетания- 10 бухалки и 5 обръча. В състава на отбора са и двете възпитанички на "Левски" - Елена Бинева и София Рангелова.

Поздравления на целия отбор и треньорския екип!

Невяна Владинова

КХГ "Левски" направи официално изпращане на Невяна Владинова за Световното първенство в Измир, Турция, което ще се проведе от 22 -28 септември. Г-жа Нешка Робева пожела -"На добър час" на Невяна и нейната треньорка Бранимира Маркова, а децата от клуба аплодираха 4-те съчетания,които тя изигра.

Желаем успех на всички български участнички на Световното първенство!

Международен турнир "Царица Маргарита"

Лъчезара Пекова ДМВ участва на няколко Държавни първенства и международни турнири от началото на годината. Тя се представи достойно и завоюва призови места както следва:

Каламата, Гърция /22-23 февруари/-златен медал на въже, бронз на топка Белград /3-4 май/- 1място многобой, златен медал на топка и обръч ДП "Златен обръч" /11-13 април/ - финали златен медал без уред, бронз на топка Купа "Търновград" -Велико Търново турнир /16 април/ - първо място многобой, златни медали на обръч и топка!

ДП категория "Елит"

На провелото се Държавно Първенство Категория "Елит" / 17-19.05/във Велико Търново, състезателките от клуба се представиха отлично и се класираха:

Националната ни състезателка Невяна Владинова - Жени - 3 м.многобой, 4 златни медала на финалите на обръч,топка, бухалки и лента Катрин Тасева - Жени - 5м. многобой- поради заболяване не участва на финалите Бистра Старейшинска - Жени - 7м.многобой, финали топка - 7м, лента -5м, бухалки- 6м

Теодора Александрова - ДСВ - финали обръч- 7м , бухалки - 7м. Дамяна Белова -ДСВ - финали - обръч - 8 , топка - 6 м Ана Шивачева - ДСВ - финали- бухалки 8 м.

Лъчезара Пекова - ДМВ - 4 многобой, финали без уред 4м., топка 8м. Моника Гикова -ДМВ - финали обръч-бронзов медал, топка - 9м. Рейчъл -Антоанет Стоянов- ДМВ -многобой-8м, финали въже - 7м., обръч-7м. Констанса Георгиева - ДМВ - въже -8м.

Поздравления на децата и техните треньорки!!

Отлично представяне на Невяна Владинова

Невяна Владинова - състезател на КХГ "Левски" и член на Национален отбор Жени участва в няколко Гран При и Световни купи последния месец. Тя се представи отлично като дебютантка на състезания от такъв ранг: Гран При Москва 01-02.03 - 15 място многобой, 4-то място финал обръч и 6-то финал топка Световна купа Дебрецен 14-16.03 - 8 място многобой, 7-мо обръч СК Щутгард 21-23.03 - 9-то място многобой, 7-мо лента Гран При Холон 29-30.03 - 11 място многобой, на финалите 4-то на лента и на крачка от медала на обръч -4-то място

Браво Неви!!

ДП "Жулиета Шишманова"

На провелото се ДП "Жулиета Шишманова" в Бургас/ 28-30 март/, Катрин Тасева спечели надпреварата в многобоя за Жени. На финалите тя завоюва още два златни медала на обръч и топка, както и два сребърни медала на бухалки и лента. Другата наша представителка Бистра Старейшинска спечели на финалите един сребърен медал на обръч и бронз на топка.

На 14 -15.12.2013г. се проведе 19-ти Международен турнир "Царица Маргарита" във Варна. Невяна Владинова се класира първа в многобоя и спечели 4 златни медала на финалите на отделните уреди. Браво Неви!

II Международен турнир "Sanix" Cup

На II Международен турнир "Sanix" Cup във Фукуока , Япония националният отбор Ансамбъл Девойки спечели златните медали в многобоя и на финалите. И двата дни /23-24.11/ отборът изигра без грешка съчетанието с пет обръча. В състава на ансамбъла са и две състезателки от КХГ "Левски"- Елена Бинева и София Рангелова.

ДП по Естетическа гимнастика

На провелото се Държавно първенство по Естетическа гимнастика в Пазарджик на 13.10.2013г., отборът на "Левски Бонита" отново завоюва първото място. Честито на шампионките!

18-ти Международен турнир Купа "Левски" и Приз"Маргарита Рангелова"

Купа "Левски" и Приз"Маргарита Рангелова"

Заповядайте да подкрепим нашите грации на възобновения турнир Купа "Левски" и Приз"Маргарита Рангелова".

Европейското първенство - Виена 2013

Състезателките от КХГ "Левски" - Елена Бинева и София Рангелова/национален отбор Ансамбъл девойки / се представиха блестящо и завоюваха бронзови медали в многобоя на Европейското първенство във Виена- 31.05- 02.06.2013г.
Другата наша представителка Невяна Владинова се представи достойно в индивидуалната надпревара. Със съчетанието си с обръч, тя допринесе за отборно шесто място на женския национален тим.

ДП "Златен обръч"

На 26-28.04.2013г. се проведе Държавно първенство "Златен обръч" за ДМВ във Варна. Състезателката на КХГ"Левски" Теодора Александрова стана шампионка в многобоя и спечели 2 сребърни медала на финалите. На 6-то място многобой се класира другата представителка на клуба- Дамяна Белова.

Световната купа - Песаро, Италия

На съпътстващия турнир към Световна купа в Песаро, Италия 26-28.04.2013г., Невяна Владинова се представи блестящо и спечели сребърен медал на лента и бронз на обръч на финалите. Други 2 състезателки от КХГ "Левски", София Рангелова и Елена Бинева /от национален отбор ансамбъл девойки/, завоюваха първото място на финала на Световната купа в Песаро. Поздравления за успехите момичета!!!

Световна купа по Естетическа гимнастика

На Световна купа по Естетическа гимнастика в София,която се проведе на 05 -07.04.2013г., българския национален отбор спечели златен медал в многобой. В състава на тима са Грета Христова и Вероника Симова от клуб "Левски". Участва и отбора на "Левски Бонита" , който се класира на 8-мо място на финалите в състав : Александра Стефанова, Силвия Койчева, Зорница Вълчева, Татяна Янева, Никол Петкова, Танита Ненкова и Кристина Михова.

Елена Бинева и София Рангелова

Ръководството и треньорите на клуба поздравяват своите възпитанички- Елена Бинева и София Рангелова / членове на НО ансамбъл девойки /, завоювали сребърен медал на финалите на Световната купа в Лисабон - 03- 06.04.13г.Браво момичета!

ДП Приз"Жулиета Шишманова"

Нашата златна участничка на ДП Приз"Жулиета Шишманова" в Бургас - 29-31.03.13год.

МТ "Руми и Албена"

На МТ "Руми и Албена" Дамяна Белова спечели 1-во място на обръч, 2-ро място на въже и 3-то място в многобоя. Рейчъл Стоянов завоюва 2-ро място в многобоя, и две трети места на въже и без уред.

Честито на младите ни гимнастички!

От ръководството

МТ "Sanix cup"

По време на провелия се в Япония I-и международен турнир на клубовете "Sanix cup" отборът девойки старша възраст на КХГ "Левски" спечели шампионската титла.

Държавно първенство "Ансамбли"

На провелото се Държавно първенство "Ансамбли" на 11.11.2012г. в София, клуб "Левски" отново доказа своята класа.